Laser Tag z Kwaterą Główną

Kolejna niespodzianka podczas targów EDU-Opole! Wspólnie z Kwaterą Główną zaaranżujemy dla Was specjalną strefę, gdzie będziecie mogli do woli poddać się laserowemu szaleństwu! Szykujcie się na Laserowy Paintball

Laser Tag to najnowocześniejsza odmiana symulacji pola walki. Mroczny labirynt, prawdziwi przeciwnicy broń strzelająca wiązką światła zapewnią każdemu ogromną dawkę emocji i adrenaliny. Zbierz drużynę i wejdź do gry!

 

Laser Tag – jako to działa?

Wchodząc do gry, otrzymujesz broń emitującą wiązki podczerwieni oraz kamizelkę taktyczną, wyposażoną w czujniki trafień. Po krótkiej demonstracji działania sprzętu wchodzisz do mrocznego podziemnego labiryntu, gdzie zaczyna się gra. Drużyny znajdują się w swoich "bazach" po przeciwnych stronach labiryntu. Po trafieniu przez przeciwnika kamizelka świeci diodami w kolorze danego zespołu. Wtedy gracz zostaje czasowo wyłączony z gry i musi aktywować się ponownie po określonym czasie lub po powrocie do swojej bazy. Wygrywa oczywiście drużyna, która zdobędzie największą ilość trafień.